:: ECONOMY :: КОНЦЕПЦІЯ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКИХ ВІДНОСИН: ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ :: ECONOMY :: КОНЦЕПЦІЯ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКИХ ВІДНОСИН: ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ
:: ECONOMY :: КОНЦЕПЦІЯ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКИХ ВІДНОСИН: ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ
 
   
       

Світ економічної науки. Випуск 25

Термін подання матеріалів

29 вересня 2020

До початку конференції залишилось днів 49  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Акція! 100 грн на мобільний
Календар конференцій
Наші збірники
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

КОНЦЕПЦІЯ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКИХ ВІДНОСИН: ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ

 
14.05.2010 20:08
Автор: Мостова Дар`я Станіславівна, студентка Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана
[Міжнародна економіка та бізнес. Міжнародні відносини. Зовнішньоекономічна діяльність]
Економічні відносини України та Російської Федерації слід розглядати як відносини між двома великими суверенними державами, що утворилися у межах колишнього єдиного економічного простору СРСР і мають будувати якісно нові взаємини в економічній галузі на рівноправних засадах з повагою до державного суверенітету, територіальної цілісності, національних економічних інтересів. Концепція українсько-російських економічних відносин має комплексно охоплювати різноманітні аспекти, включаючи торгівлю, виробничу кооперацію, спільне підприємництво, інвестиційне співробітництво, науково-технічну кооперацію, координацію дій на ринках третіх країн, фінансово-кредитні відносини, узгодження законодавчої бази в економічній галузі.
Підґрунтям такої концепції зараз є Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Логічним продовженням підписаного 1997 року Великого договору стала Програми економічного співробітництва між Російською Федерацією та Україною. З метою координації дій по реалізації Програм економічного співробітництва України і Російської Федерації створено Координаційну раду, національні частини якої очолюють заступники глав урядів.
В реалізації Програми економічного співробітництва беруть участь від кожної із сторін понад 50 міністерств і відомств, численнi організації, регіони, адміністративнi областi та господарюючi суб’єкти. Для організації і контролю виконання Програми в рамках Координаційної ради створено 8 робочих груп з окремих напрямкiв співробітництва.
За останні рік-півтора у двосторонніх українсько-російських економічних відносинах вдалося вирішити багато проблем, насамперед врегулювати газове питання, стабілізувати товарообіг двосторонньої торгівлі, в першу чергу за рахунок нарощування обсягів українського експорту, активізувати ділові контакти підприємців на рівні суб’єктів господарювання та регіонів, створити спільні виробництва в машинобудівній галузі. Міждержавні економічні відносини переведено на конструктивну та прагматичну основу. Разом з тим, зроблене є лише початковим етапом процесу подальшої економізації двосторонніх відносин в усіх галузях міждержавного співробітництва.
В цілому економічні інтереси України щодо Російської Федерації полягають у створенні умов для розвитку довгострокових економічних зв’язків - сприяннi завантаження українських виробничих потужностей, більш повному використанні науково-технічного потенціалу, поновленнi та розбудовi коопераційних зв’язків між підприємствами та галузями обох країн, активізації інвестиційного та iнновацiйного співробітництва, розширенні спiвробiтництва у паливно-енергетичному та машинобудiвному комплексах Росiї, залученні російських інвестицій в машинобудівний, металургійний та будівельний комплекси України тощо
Оцiнюючи в цiлому важливiсть Програми, необхiдно констатувати, що наповнення конкретним змістом положень даних документів, оновлення концептуальних підходів розвитку українсько-російських відносин в економічній сфері на засадах рівноправного партнерства і взаємовигідної інтеграції ринковоорієнтованих економічних систем обох суверенних держав є дієвим інструментом виведення двостороннього економічного співробітництва на якісно новий рівень.

Список використаної літератури:
1.Шлемко В.Т. Економічна безпека України.- К.:НІСД, 2007.
2.Концепция безопасности Российской Федерации.//Российские вести.- 1997.- 25 дек.

e-mail: osen.osen2010@yandex.ru
допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
«УТЕЧКА МОЗГОВ» КАК ПРИОРИТЕТНАЯ ПРОБЛЕМА ГОСУДАРСТВА
24.04.2010 10:12
ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ ЯК КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОСТІ ДЕРЖАВИ
19.05.2010 12:54
КОРПОРАТИВНИЙ КОНТРОЛЬ В МІЖНАРОДНИХ КОРПОРАЦІЯХ
19.05.2010 11:14
РОЛЬ БРЕНДИНГУ ПРИ ФОРМУВАННІ МІЖНАРОДНОЇ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
17.05.2010 14:23
ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧО-ЕКСПОРТНОГО ПОТЕНЦІАЛУ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ
12.05.2010 10:19
© 2010-2020 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.212 сек. / Mysql: 706 (0.178 сек.)