:: ECONOMY :: ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ :: ECONOMY :: ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
:: ECONOMY :: ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
 
UA  RU  EN
         

Світ наукових досліджень. Випуск 29

Термін подання матеріалів

23 квітня 2024

До початку конференції залишилось днів 27



  Головна
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Редакційна колегія. ГО «Наукова спільнота»
Договір про співробітництво з Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji w Opolu
Календар конференцій
Архів
  Наукові конференції
 
 Лінки
 Форум
Наукові конференції
Наукова спільнота - інтернет конференції
Світ наукових досліджень www.economy-confer.com.ua

 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше

 Наша кнопка
www.economy-confer.com.ua - Економічні наукові інтернет-конференції

 Лічильники
Українська рейтингова система

ЗНАЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

 
06.04.2011 13:15
Автор: Білоус Софія Василівна, асистент кафедри туризму ЛНУ ім. Івана Франка
[Інвестиційно-інноваційні процеси в економіці]
У таких зарубіжних країнах, як Угорщина, Чехія, Австрія, Швейцарія, Італія, Франція, Іспанія, Португалія туризм належить до пріоритетних галузей, внесок яких у валовий національний дохід становить 15-35%. За оцінками спеціалістів, сьогодні в туріндустрії працює більше 100 млн осіб, кожне 16-те робоче місце в світі припадає на туризм, кожна 8-ма працездатна людина в світі зайнята в цьому секторі. Що стосується України, то частка міжнародного туризму в структурі туристичних послуг країни не перевищує 35%. Згідно даних колишньої Державної служби туризму і курортів України протягом    2010 р. Україну відвідали приблизно 17 млн туристів, що на 1% більше 2009 р. На нашу думку, зважаючи на ресурсний потенціал України ці цифри говорять про те, що в нашій країні є серйозні недоліки розвитку та управління галуззю, які слід негайно усувати і однією з обов’язкових умов швидкого розвитку туризму ми вважаємо залучення інвестицій. Згідно з  оцінками експертів, доходи від туризму в Україні можуть становити щонайменше -  до 10 млрд. дол. в рік. Створивши вигідні умови для інвесторів Україна зможе розвинути туристичну галузь шляхом створення належної інфраструктури.
Потенційні джерела інвестування можна поділити на чотири групи: позичкові засоби; власні засоби; цільове бюджетне фінансування;  інші джерела ( зарубіжні фонди, благодійні засоби та інше ).
Уряд України передбачив цільове інвестування різних програм у рамках підтримання малого підприємництва. Однак одержати такі пільги непросто у зв’язку з бюрократію та корупцією, які мають місце в нашій країні. Для цього слід підготувати бізнес-план, отримати відповідні висновки експертів. Потім ці матеріали подають на конкурс інвестиційних проектів з пільговим кредитуванням. Аналогічні дії потрібно виконати, щоб взяти участь у зарубіжних інвестиційних конкурсах.
Найбільш надійним джерелом фінансування є власні кошти. Утім, як показує досвід, капіталомісткі проекти реалізовуються переважно на базі позичкових коштів. Найкращим капіталом для інвестицій є безвідсотковий кредит. Ця форма фінансування може бути реалізована тільки за рахунок позичкових коштів, що належать засновникам.
Урядові України варто розглянути також можливість надавати туристичним підприємствам податкові інвестиційні кредити у вигляді відтермінування за сплатою податків, обов'язкових платежів і зборів [2, с. 224-225].
Нажаль на сьогоднішній день однією з головних перешкод  для залучення інвестицій якраз і виступає  неефективна податкова система: в Україні діє 99 різних податків. Наша країна займає 180 місце з 181 за необтяжливістю податкової системи [1].
Важливим елементом інвестиційної політики повинно стати залучення для потреб розвитку територій туристичного призначення коштів міжнародних фондів та програм: залучення фінансування по програмах транскордонного співробітництва, ЄБРР, фондів підтримки малого і середнього підприємництва, деяких благодійних фундацій тощо.
Кожен новий турист, кожна нова компанія слугують притокові нових інвестицій, а як наслідок новим вливанням грошей в економіку України. Вкладаючи гроші у розвиток туристичної інфраструктури інвестори отримують прибуток, а населення – робочі місця. Покращуючи туристичну політику та відновлюючи пам’ятки архітектури ми робимо інвестиції у своє майбутнє, адже туризм приносить мільйони. 

Список використаної літератури:
1.Львів’яни  починають і перемагають, або чому варто втілювати стратегію вже сьогодні: Інститут міста –  Львів, 2010. – 118 с.
2.Мальська М., Худо В., Цибух В. Основи туристичного бізнесу. Навчальний посібник.– Київ: Центр навчальної літератури, 2004. - 357 с.

Е-mail: ssonzee@ukr.net

Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License

допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter


 Інші наукові праці даної секції
СТАН РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ
23.04.2011 11:35
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТОМИРЩИНИ
22.04.2011 21:13
ІНВЕСТИЦІЇ ЯК ОСНОВНА СКЛАДОВА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ
22.04.2011 14:39
ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ УКРАЇНИ
15.04.2011 11:06
ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЇХ ЗДІЙСНЕННЯ ЯК ФАКТОР УСПІШНОСТІ СУЧАСНОГО ПІДПРИЄМСТВА
15.04.2011 10:44
ПЕРСПЕКТИВИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛЕГІТИМІЗАЦІЇ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ
06.04.2011 13:26




© 2010-2024 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.economy-confer.com.ua обов’язкове!
Час: 0.231 сек. / Mysql: 1367 (0.181 сек.)